Boya Koruma ve Parlatma İşleri

 • Detaylı İç Temizlik ve Koruma
 • Detaylı İç Temizlik ve Koruma
 • Detaylı İç Temizlik ve Koruma
 • Detaylı İç Temizlik ve Koruma
Detaylı İç Temizlik ve Koruma
Detaylı İç Temizlik ve Koruma
Detaylı İç Temizlik ve Koruma
Detaylı İç Temizlik ve Koruma

Boya Koruma ve Parlatma İşleri

 • Açıklama
 • Uygulama Videoları

Kullanılmış otomobillerin matlaşmış ve donuklaşmış boyasını tekrar ilk günkü parlaklığına ve canlılığına getirmek ve sonra da o şekilde korumak üzere tasarımlanmış olan uygulamadır.

Koruma Önce otomobilin dış yüzeyleri özel temizleyici maddelerle temizlenip yapışmış atık maddeler temizlenir. Boya yüzeyindeki matlaşma ve fırça ile yıkamadan doğan yüzeysel çizikler özel patentli maddeler ile yine özel bir makine kullanarak giderilir.

İkinci etapta boya, parlaklık arttırıcı bir madde ile renk ve parlaklık bakımından ilk günkü durumuna getirilir. Sonra boya yüzeyi, özel bir aletle uygulanan Boya Koruma Maddesi ile kaplanır. Bu madde, yaz aylarında boyayı sarartıp solduran zararlı güneş ışınlarını bloke eden özel bir ultraviyole filtresi içerir. Kışın ise boyayı yağmur, çamur, hava kirliliği gibi aşındırıcı ve tahrip edici etkilerden korur .

Sistemin ilk etabında otomobilin dış yüzeyleri özel temizleyici maddelerle yıkanıp, yapışmış atık maddeler temizlendikten sonra boya yüzeyindeki matlaşma ve yıkama hatalarından doğan yüzeysel çizgiler özel bir makina ile özel parlatıcı madde kullanarak giderilir.

İkinci etapta boya yüzeyi, parlaklık arttırıcı bir madde ile renk ve parlaklık bakımından ilk günkü durumuna gelir. Üçüncü etapta ise boya yüzeyi özel bir koruyucu ile kaplanır. Bu madde, güneşin zararlı ışınlarını bloke ederek boyanın solmasını ve sararmasını önleyen ultraviyole filtreleri içerir.

Boya Koruma Sistemi, kışın boyayı tahrip eden çamur, tuz ve diğer minerallerden, hava kirliliğinin içerdiği tahrip edici etkenlerden ve en önemlisi asit yağmurlarının oluşturduğu kalıcı tahribattan korur. Bu sistem sayesinde pasta-cila gereksinimi tamamen ortadan kalkar.

Profesyonel uygulama merkezimize sizleri bekliyoruz.

ETİKETLER: Oto Kuaförü , BOYA KORUMA ve PARLATMA , araba bakımı , İç koruma işleri , Oto yıkama Başakşehir , Carwash , otomobil , araba kuaförü , boya koruma , İkitelli Sanayi Bölgesi oto kuaför oto yıkama , Megawash , Kampanyalı oto kuaförü , Car care ...

 • İletişim: +90 212 671 66 92

 •             +90 212 671 66 93

 • E-Mail ile iletişim: info@mega-wash.com

 • Değerli müşterilerimiz;
  Bedrettin Dalan Bulvarı Aykosan Sanayi Sitesi Girişi Başakşehir İstanbul/TÜRKİYE Adresinde hizmetinizdeyiz.

 

İLETİŞİM

Megawash Oto Kuaförü Başakşehir İkitelli

Bedrettin Dalan Bulvarı
Aykosan Sanayi Sitesi Girişi
Başakşehir İstanbul/TÜRKİYE
T. +90 212 671 66 92
F. +90 212 671 66 93