Kurumsal

Mega Wash Oto Estetik Merkezi

Genç, enerjik, vizyoner...

Profesyonel oto temizlik ve oto yıkama hizmetleri konularında faaliyet göstermek amacıyla kurulan, Mega Wash Car Cleaner Sevices:


En sistemli ve en duyarlı Oto Kuaför firması olabilmenin getirdiği sorumluluğun farkında olup; yüksek kalitede hizmet sunma konusunda örnek bir kuruluş, deneyimini ve işine duyduğu saygıyı üstün kalite anlayışıyla birleştirerek müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.


Firmamız sektörde uygun fiyatları, kaliteli, üstün teknoloji, oto kuaför, detaylı temizlik ve fırçasız köpüklü oto yıkama hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Mega Wash Oto Kuaför ile artık mükemmel temizliğe kısa zamanda, zahmetsizce ve en ekonomik olarak ulaşacaksınız.


hizmetlerimiz...

Detaylı temizleme işlemlerinin ardından uygulanan kumaş, deri vinly koruma ürünlerinin sayesinde, kumaşların zamansız aşınıp eskimesi önlenir. Plastik ve vinly yüzeylere toz, kir bulaşması engellenir. Otomobil içerisinde mükemmel bir temizlik koruma sağlanırken, kötü koku ve bakterilerden uzak, göz kamaştırıcı bir iç mekan oluşturulur.


Güneşin zararlı “Mor Ötesi” ışınları, asit yağmuru, yol tuzları, çamurlu sular, kükürt dioksit, kimyasal maddeler gibi dış etkenler sonucu araçların boya yüzeylerinde oluşan renksolmaları, matlaşmalar, bölgesel lekeler gibi boya hasarları ve yüzey çizikleri özel kimyasal ürünler ve ekipmanlar ilegiderilerek araç ilk günkü parlaklığına kavuşturulur. Boyalı yüzeyler, plastik, lastik, vinil gibi dış aksamlar zararlı dış etkenlere karşı farklı özel kimyasal maddeler ile korunur.


 

İLETİŞİM

Megawash Oto Kuaförü Başakşehir İkitelli

Bedrettin Dalan Bulvarı
Aykosan Sanayi Sitesi Girişi
Başakşehir İstanbul/TÜRKİYE
T. +90 212 671 66 92
F. +90 212 671 66 93